Ersağ Ayak Bakım Kremi Faydaları

Ersağ Ayak Bakım Kremi Faydaları

Sağlıklı bir yaşam için ayak bakımı çok önemlidir. Düzenli olarak yapılan ayak bakımı ile vücudunuzu ayakta tutan ve tüm günün yorgunluğunu çeken ayaklarınızın sağlıklı kalması sağlanabilir. Ersağ Ayak Bakım Kremi ile düzenli olarak yapacağınız bakım, devamlı ayakkabı ve çorap içinde kalan ayaklarınıza nefes aldıracak ve sağlık kazandıracaktır.

Doğal yapısı ve cildi yoğun olarak nemlendirmesi ile topuk çatlaklarına ne iyi gelir? sorusuna yanıt olan Ersağ Ayak Bakım Kremi ayak kokusu ve ayak yorgunluğu sorunlarını tamamen ortadan kaldırarak ayaklarınızda tazelik ve ferahlık hissi oluşturur. Topuk çatlakları için krem önerileri listelerinde ilk sırada yer alan Ersağ Ayak Bakım Kremi, günlük ayak bakımı için özel olarak formüle edilmiştir.

Yorgun ayaklarınızın kaybettiği canlılığa tekrar kavuşmasını sağlamak için özel olarak formüle edilmiş bakım ürünlerinden biri olan Ersağ Ayak Bakım Kremi, kullanım kolaylığı için 200 ml’ lik ambalajında kullanıma sunulmaktadır.

Ayak Sağlığı İçin Ayak Bakımı Neden Önemlidir?

Ayak sağlığı için ayak bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Ayak sağlığı için önem taşıyan ayak bakımı düzenli olarak yapılmadığı takdirde; topuk çatlakları, nasır oluşumları, ayak kokusu, bakteri oluşumları, batık tırnak ve mantarlı tırnak gibi yaşam kalitesini etkileyen, hatta duruş bozukluklarına yol açabilecek sağlık sorunları oluşabilir.

Ayak bakımı özellikle diyabet hastaları için hayati önem taşır. “Diyabetik Ayak” olarak tanımlanan ayak hastalığının en önemli nedenlerinden biri; ayak bakımının düzenli olarak yapılmamasıdır. Basının fazla olduğu alanlarda ayaklarda gelişen nasırlar, mantarlar diyabetik ayak hastalığına neden olan etmenler arasındadır.

Ersağ Ayak Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Ayak bakımının ilk aşaması ayak temizliğidir. Gün içinde ter ve kir birikmesi ile kirlenen ayaklar bakteri oluşumuna açık hale gelir. Bu nedenle ayakların düzenli temizlenmesi ayak sağlığı için önem taşır.

Ayak temizliği için özel olarak formüle edilmiş ürünler günlük yaşam içinde pratik kullanımları sebebiyle tercih edilmektedir. Ayak bakımı ürün grubumuz içinde yer alan Ersağ Ayak Bakım Spreyi ile ayaklarınızı temizledikten sonra 1 veya 2 dakika kuruması için beklemeniz gerekir.

Bakım spreyi tamamen cildiniz tarafından emildikten sonra Ersağ ayak bakım kremini topuk bölgesi başta olmak üzere ayaklarınıza sürerek, düzenli günlük kullanım ile, sağlıklı ayaklara sahip olabilirsiniz.

X