Ersağ Bio-Şampuan Faydaları

Ersağ Bio-Şampuan Faydaları Nelerdir?

Ersağ Bio-Şampuan, bitki özleri ile formüle edilmiştir. Formülünde saç ve saç derisine zararlı kimyasal katkı bulunmamaktadır. Formülünde bulunan kurutulmuş Ginseng, At Kestanesi, Bal, Kırmızı Biber, Meyan Kökü özleri saç ve saç derisine büyük yararı olan E Vitamini ile zenginleştirilmiştir.

Ersağ Bio- Şampuan Formülünde Bulunan Bitki Özlerinin Saç Sağlığına Faydaları Nelerdir?

Ersağ Bio-Şampuan, içerdiği doğal bitki özleri ve E vitaminiyle saçlarınızı temizlerken aynı zamanda saç bakımını da yapar. Kimyasal bileşen içermediği için saç derisini besler ve saç köklerini canlandırır.

Ginseng Ekstraktı

Ginseng Ekstraktı

Ektsrakt bitki özlerinin kurutulması demektir. Bitkilerden en yüksek fayda bu yöntemle alınır. Ersağ Bio-Şampuan formülünde bulunan Ginseng ekstraktı saç tellerine esneklik ve enerji sağlar. Saç köklerini güçlendirerek saçta kırılma ve kopmaları engeller. Saç kaybını azaltır. Saça kaybettiği nemi geri kazandırarak parlak görünmesini ve yumuşak olmasını sağlar. Saçın sağlıklı uzamasını hızlandırır.

At Kestanesi Ekstraktı

At Kestanesi Ekstraktı

At kestanesi asırlardır saçın hızlı uzamasını sağlamak için kullanılmaktadır. At Kestanesi, kılcal damarları uyararak saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırır. Ersağ Bio-Şampuan ın içerisinde at kestanesi özüde bulunmaktadır.

Bal Ekstraktı

Bal; saç köklerini besler, yıpranmış saç tellerini onarır. Ersağ Bio-Şampuan içinde bulunan bal ekstraktı saç derisinde oluşmuş tahrişi önleyerek saç derisinin nefes almasını sağlar. Bal, doğal bir nem kaynağıdır. Saç derisinde nem kaybını önlemek için kullanılan bal, saça yumuşak ve parlak bir görünüm kazandırır.

Kırmızı Biber Ekstraktı

Kırmızı Biber Ekstraktı

Kırmızı biber ekstraktı saç köklerini doğal olarak uyararak saç derisinde bulunan kılcal damarlardaki kan akışını fazlalaştırır. Kan akışının artması ile saç kökleri ve telleri daha fazla beslenerek güçlenir. Bu sayede saç dökülmeleri, kırılma ve kopmalar önlenir. Saç kayıpları azalır.

Meyan Kökü Ekstraktı

Meyan Kökü saç dökülmesini engeller. Saç derisinde meydana gelen kaşıntı ve kepek oluşumunu önler. Saç derisinde kuruluk nedeniyle oluşan pullanmaları önleyerek saç derisinin sağlıklı olmasını sağlar. Meyan kökü erken yaşlarda görülebilecek saç beyazlamasını da engellemektedir.

Ersağ Bio- Şampuan Nasıl Kullanılır?

Ersağ Bio- Şampuan bitki özleri ve E vitamini ile formüle edildiği için doğal bir şampuandır.

Ersağ Bio- Şampuan Nasıl Kullanılır?

Haftada 3 defa ıslak saça nazik hareketlerle masaj yapıp, çok iyi durulayarak saçınızın temiz ve sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

X