Ersağ Clean Ball Masaj Kremi Faydaları

Ersağ Clean Ball Masaj Kremi Faydaları Nelerdir?

Ersağ Clean Ball Masaj Kremi, alternatif tıpta şifa verici özellikleri kanıtlanmış bitki özlerinin karışımı ile elde edilmiş doğal içerikli masaj kremidir. Ersağ Clean Ball Masaj Kremi kesinlikle ilaç değildir.

Ersağ Clean Ball Masaj Kremi Faydaları Nelerdir?

Bitki özlerinden elde edilmiş masaj kremi ile yapılan masaj ile endişe ve depresyon azaltılabilir. Uyku düzenleyici, bağışık sitemini güçlendirici, acıyı hafifletici etkisi ile bilinen masaj uygulamaları Ersağ Clean Ball Masaj Kremi ile yapıldığında çok daha etkili olur. Klasik masaj, Thai masajı, Aromaterapi masajı, Refleksoloji ve Spor masajı gibi birçok masaj uygulamasında kullanılabilen Ersağ Clean Ball Masaj Kremi 200 ml’ lik ve 100 ml’ lik kolay kullanım sağlayan ambalaja sahiptir.

Doğal Özler ile Zenginleştirilmiş Ersağ Clean Ball Masaj Kremi’ nin Özellikleri Nelerdir?

Ersağ Clean Ball Masaj Kremi su bazlıdır. Masaj kreminin formülünde; Aqua, Cetearyl, Mentol, Karakafes otundan elde edilen doğal nemlendirici, hücre yenileyici ve ağrı kesici özellikleri olan Allontoin, antioksidan özelliği tüm dünya tarafından bilinen ve yaygın olarak tıpta ve alternatif tıpta kullanılan Ersağ CleanBall Masaj Kremi ‘nin içerisinden birde Ginseng bulunmaktadır. 

  • Bel fıtığı, boyun fıtığı ve kireçlenme tedavisinde yardımcı tedavi olarak kullanılır.
  • Ağrı kesici özelliği ile eklem ağrıları ve romatizmal ağrıların giderilmesinde etkilidir.
  • Kısa sürede etki ederek baş ağrılarını ve migren ağrılarını giderdiği ürünü kullananlar tarafından kanıtlanmıştır.
  • Kas ağrılarının giderilmesinde etkili olan Ersağ Clean Ball Masaj Kremi sporcular için en etkili masaj ürünleri arasında ilk sırada yer alır.
  • Regl ağrılarına karşı etkilidir. Vücutta oluşan ödemi azaltarak ağrıları ortadan kaldırır ve tüm vücutta rahatlama sağlar.
  • Uzun seyahatlerde oluşan ayak- bacak şişmelerini ve ağrılarını engelleyerek seyahat kalitenizi artırır.
  • Uzun saatler boyunca ayakta çalışmak zorunda kalan çalışanlarda düzenli kullanım ile ayak ve bacak ağrılarının oluşmasını engeller. Varis oluşumunu önemli ölçüde azaltır.
  • Nemlendirme özelliği yüksektir, ginseng içerdiği için yara iyileştirici özelliği ile öne çıkan bir masaj kremidir.
  • İçeriğinde bulunan nane aroması doğal yatıştırıcı ve ferahlatıcı etkilidir.
  • Masaj uygulaması ile çok yönlü olarak kullanılabilen Ersağ Masaj Kremi etkisi yüksek, kullanım alanı geniş ve ekonomik bir üründür.
X