Ersağ El Dezenfektanı Faydaları

Ersağ El Dezenfektanı Faydaları Nelerdir?

Ersağ El Dezenfektanı, formülünde glycerin, papatya ve oksijenli su bulunan ve el temizliği için kullanılan dezenfektandır. Ersağ El Dezenfektanı 100 ml ’lik ambalajlı ve Ersağ Aparatlı El Dezenfektanı 1000ml ’lik ambalajlı olarak iki şekilde kullanıma sunulmaktadır.

Ersağ El Dezenfektanı Faydaları Nelerdir?

Hastalıklardan korunmak için düzenli olarak ellerin temizlenmesi önem taşımaktadır. Virüsler el teması yolu ile hastalıkların yayılmasını hızlandırır. Gün içerisinde ellerimizle birçok noktaya temas sağladığımız için el temizliğini daha sık aralıklar ile yapmak gerekmektedir.

Her an ve her ortamda sabun ve su ile el temizliği yapılamayacağı için, el dezenfektanı kullanımı gerekmektedir.

Ersağ El Dezenfektanı El Hijyeni İçin Pratik Kullanım Sağlar

Mikropları öldürücü etkisi ve kullanım kolaylığı sebebiyle günümüzde daha fazla kullanılmaya başlayan el dezenfektanları ev dışı ortamlarda da pratik kullanım sağlamaktadır. İstenilen her yerde kullanılabilmesi ve çantanızda rahatlıkla taşınabilmesi için iki ayrı boyutta kullanıma sunulan Ersağ El Dezenfektanı gün içinde ihtiyacınız olan her an el temizliğinizi yapabilmenizi sağlamaktadır.

Formülünde bulunan glycerin cildi nemlendirerek cildin onarılmasını hızlandırır. Cilt lekelerine etki ederek lekelerin renginin açılmasını sağlar. Nemlendirme özelliği ile el nasırlarının yumuşamasını sağlar. Elde oluşan çatlakları tedavi eder.

Ersağ El Dezenfektanı formülünde bulunan papatya, antioksidan ve antiseptik özelliklerine sahiptir. El temizliği yapılırken tüm mikropları öldürür. Cildi kirden ve ölü hücrelerden temizler. El dezenfektanı formülünde bulunan oksijenli su ise yaraları temizler, mikrop ve bakterilerden cildi arındırır. El tırnaklarında oluşan mantarların tedavi edilmesine yardımcıdır.

Ersağ El Dezenfektanı faydaları aşağıda sıralanmıştır;

  • Mikropları ve bakterileri öldürücü etkisi ile el teması ile alabileceğiniz mikrop ve bakterilerin vücutta kalmasını önler.
  • Ellerinizi derinlemesine dezenfekte eder.
  • Formülünde bulunan papatya, glycerin, oksijenli su ve alkol ile antiseptik özelliği güçlendirilmiştir.
  • Elde oluşan nasırlar ve tırnak mantarları tedavisinde etkilidir.
  • Cildi nemlendirerek sık dezenfektan kullanımı nedeniyle oluşabilecek tahrişleri önler.
  • El derisi üzerinde oluşan yaraların iyileşme süreçlerine olumlu katkıları vardır.
  • El derisi üzerinde çeşitli nedenlerle oluşmuş çatlakları iyileştirir.
  • Cildi ölü hücrelerden temizleyerek sağlıklı kalmasına yardım eder.

Ersağ El Dezenfektanı Nasıl Kullanılır?

Ersağ El Dezenfektanı, 100 ml ve aparatlı 1000 ml’lik ambalajları ile kullanıma sunulmuştur. El temizliğine ihtiyacınız olan her an kullanabileceğiniz Ersağ El Dezenfektanı ‘ndan ellerinize yeterli miktarda alıp, cildinize iyice yedirene kadar iki elinizi birbiri ile nazikçe ovalamanız el temizliği yapabilmeniz için yeterli olacaktır.

X