Ersağ Renk Açıcı Krem Faydaları Nelerdir?

Ersağ Renk Açıcı Krem Faydaları Nelerdir?

Ersağ Renk Açıcı Krem Faydaları Nelerdir ?

Genetik yapı, kirli havaya maruz kalma, beslenme alışkanlıklarındaki yanlışlıklar, güneş ışınları ve yaşlanma etkileri ciltte leke oluşumlarına ve renk değişimlerine neden olur. Ersağ Renk Açıcı Krem ciltte oluşan renk değişikleri ve leke oluşumlarını azaltarak cildin sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Cilt Lekeleri ve Renk Değişimleri Nasıl Oluşur?

Yaşlanma ve güneş ışığına direkt olarak maruz kalmak cilt lekelerinin oluşumunda önemli rol oynar. Ciltte melanin üretiminin düzensiz bir şekilde artması sonucunda, üst deri katmanında koyu lekeler ve kararmalar oluşur. Aydınlık ve homojen görünümünü kaybeden cilt sağlıksız görünür.

Cilt Lekeleri ve Renk Değişimleri Nasıl Oluşur ?

Cilt lekeleri genellikle sağlık açısından sorun oluşturmasa da görünüm açısından can sıkıcı olabilir. Cilt lekeleri ve renklenmeler vücudun herhangi bir bölgesinde ve değişik boyutlarda görülebilir. En fazla görüldüğü bölgeler; yüz, boyun, omuzlar, koltuk altı ve genital bölgelerdir.

Ersağ Renk Açıcı Krem’in Cilt Sağlığına Etkileri Nelerdir?

  • Ersağ Renk Açıcı Krem tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur.
  • Cildi derinlemesine nemlendirerek kuru görünümü ortadan kaldırır.
  • Kirli hava, yaşlanma etkileri, güneş ışınlarına maruz kalma gibi nedenler ile ciltte oluşan renk farklılıklarını gidermeye yardımcı olur.
  • Koyu leke oluşumları, sivilce izleri, çiller ve benler sebebiyle ciltte oluşan ton farklılıklarını tedavi etmeye yardımcıdır.
  • Cildi yenileyerek güçlendirir, sıkılaşma sağlar ve yaşlanma etkilerini azaltır.

Ersağ Renk Açıcı Krem Nasıl Kullanılır?

İçeriğinde bulunan limon kabuğu yağı, citral, E vitamini formu olan tocopheryl acetate, pantenol, papatya, süpürge otu, civan perçemi, ayı üzümü, cetyl palmitate, ceteareth- 12, gliserin, cetearyl isononanoate ile Ersağ Renk Açıcı Krem, cilt için gerekli vitamin ve doğal özleri içinde bulundurur.

Ersağ Renk Açıcı Krem Nasıl Kullanılır ?

Renk açıcı kremler güneş ışığına maruz kalmayacağınız zamanlarda kullanılmalıdır. Bu nedenle Ersağ Renk Açıcı Krem ’i, cildinizi Ersağ temizleme sütü ile temizleyip, Ersağ tonik ile canlandırdıktan sonra her gece düzenli olarak nazik hareketler ile cildinize sürerek kullanmanız tavsiye edilmektedir.

X