Ersağ Yüz Temizleme Sütü Faydaları

Yüz Temizleme Sütü Faydaları

Cilt bakım rutinlerinde kullanılması gereken en önemli ürünlerden biri olan yüz temizleme sütü; hafif ve yumuşak yapıdadır. Kremsi dokuya sahip olan yüz temizleme sütü, sahip olduğu bu doku ile cildi, kir ve makyaj kalıntılarından temizlemek için en etkili üründür.

Cilt temizleme ürünleri direkt olarak yüze uygulandığı için, içeriğine güvendiğiniz ve cilt yapısına zarar vermeyecek şekilde formüle edilmiş ürünleri kullanmanız gerekir. Ersağ Yüz Temizleme Sütü, 200 ml’ lik ambalajı ile özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Uygulama kolaylığı ile öne çıkan ürün ile cilt temizliğinizi yaptıktan sonra tonik ve bakım kremi ile cildinizi canlandırabilir ve günlük yüz bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz.

Ersağ Yüz Temizleme Sütü Faydaları Nelerdir?

  • Yüz temizleme sütü, kremsi bir yapıya sahiptir ve cildinizi nemlendirir.
  • Ersağ Yüz Temizleme Sütü formülünde sülfat bulunmaz. Bu nedenle cildi yıpratmaz.
  • Yüz temizleme sütü, cildin doğal yağ dengesi bozmaz.
  • Ciltte oluşan gerginlik ve kuruluk hissini ortadan kaldırır, nem sağlar.
  • Ciltte gün boyunca oluşan kiri temizlemeye yardımcı olur. Cilt üzerinde kalan makyaj kalıntılarını temizleyerek cildin dinlenmesini sağlar.
  • Yüz temizleme sütü ile cildinizi temizledikten sonra cildiniz kaybettiği neme kavuşur. Parlak ve sağlıklı görünür.

Ersağ Yüz Temizleme Sütü Cilde Nasıl Uygulanır?

Yüz temizleme sütü, cilt temizleyiciden sonra uygulandığında daha etkili sonuçlar verir. Temiz bir pamuğa cilt temizleme sütünden bir miktar döktükten sonra bu pamukla cildinizi nazik hareketler ile temizleyebilirsiniz. Tüm cilt temizleme uygulamalarında temizleme işlemini yaparken hassas davranmak ve bastırarak cildi temizlememek, ciltte irritasyon oluşmaması için önem taşır.

Ersağ Yüz Temizleme Sütü Hangi Cilt Tiplerine Uygundur?

Ersağ Yüz Temizleme Sütü, her cilt tipine uygun olacak şekilde özel olarak formüle edilmiştir. Papatya ve E vitamini ile güçlendirilmiş olan yüz temizleme sütü; kuru, hassas ve normal cilt tipleri için formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan özler ve E vitamini ile cildinizi temizlerken aynı zamanda sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

X