Gıda Takviyesi İle Kilo Alabilir Miyim?

Gıda Takviyesi İle Kilo Alabilir Miyim?

“Gıda takviyesi ile kilo alabilir miyim?” sorusu zayıf olan ve uğraştığı halde kilo alamayanların sıklıkla sorduğu bir sorudur. Kişilerin vücutlarının olması gerekenden daha az kiloya sahip olması sağlık sorunları oluşturabilir. Beden ve ruh sağlığını korumanın en etkili yolu sorun fark edildiğinde hemen çözüm aramaktır.

Gıda Takviyesi İle Kilo Alabilir Miyim?

Gıdalarla normal hızda beslenerek vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlamak uzun sürebilir. Bu sebeple aklınıza ilk gelen sorunun “Kilo almak için ne yapmalıyım?” olduğunu duyar gibiyiz. Tüm bu sorularınızı cevaplamak ve gıda takviyeleri hakkında merak ettiklerinizi açıklığa kavuşturmak adına hazırlamış olduğumuz yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Ersağ Marka Gıda Takviyeleri İle Kilo Alabilir Miyim?

Gıda takviyesi ile kilo alabilir miyim? Gıda Takviyeleri Güvenli Midir?” Evet gıda takviyeleri ile kilo alabilirsiniz. Fakat güvenilir markaların ürünlerini tercih etmelisiniz. Kalitesiyle kendisini ispatlamış Ersağ marka ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Şimdi sıra diğer merak ettiğiniz konuya “Gıda takviyeleri nasıl kilo aldırır?” sorusunun cevabına geldi.

Ersağ Marka Gıda Takviyeleri İle Kilo Alabilir Miyim?

Vücudunuzda eksik olan vitaminler veya mineraller vücudun çalışma hızını ve düzenini bozar. Ersağ gıda takviyeleri ile vücudunuzu güçlendirmelisiniz. Örneğin;

  • B grubu vitaminler iştah açıcı özellikleri sayesinde kilo almanızı sağlar. Vücutta eksik olmaları durumunda iştahla birlikte kilo alımı da azalır. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu B vitaminlerini Ersağ B Vitamin Kompleksi ile sağlayabilirsiniz. Yetişkinler günde bir tableti, bol su ile alabilirler.
  • Her gün düzenli olarak C vitamini aldığınızda metabolizmanızın çalışma hızı artar ve iştahınız açılır. Sağlığınız için de yararlı olan bu vitamin çeşidini Ersağ C Vitamini Kapsül (Turunç ve Kuşburnu Ekstreleri İlaveli)   ile sağlayabilirsiniz. Yetişkinler günde bir tableti, bol su ile alabilirler.
  • Çinko iştahınızı doğrudan etkiler. Vücudunuzda çinko eksikse iştahınızın kapanması kaçınılmaz bir gerçeğe dönüşür. Çinko eksikliğinizi gidermek için Ersağ Kalsiyum, Magnezyum, Çinko, D Vitamini kullanabilirsiniz. Yetişkinler günde 2 defa ikişer kapsülü bol su ile alabilirler. Aynı ürünü D vitamini eksikliği için de kullanabilirsiniz. Böylece vücudunuzdaki kemik ve kas kütlesini artırmış olursunuz.

Yukarıda bahsedilen bilgiler siz yapasınız diye değil, yapmadan önce lütfen hekiminize sormanızda/danışmanızda fayda var.

X